Hakkımızda

GoldenCrown FSDC, kurumsal yiyecek içecek işletme danışmanlığı hizmetleri sunar.

Kurumsal yiyecek içecek işletme danışmanlığından kasıt, yiyecek içecek servisi yapacak işletmeler için kurulum aşamasında ihtiyaç duydukları iş planının hazırlanmasında ve faaliyetleri esnasında izlemeleri gereken proseslerin oluşturulması ve uygulanmasında yardımcı olmaktır.

GoldenCrown FSDC ürün satmaz. Sadece danışmanlık ve projelendirme hizmetleri sunar.

Türkiye’de kurumsal yiyecek içecek işletme danışmanlığı bilincinin yer etmesi için öncülük görevini üstlenen GoldenCrown, verdiği hizmetler ile yatırımcıları daha fikir aşamasında iken işletmesinin finansal geleceği hakkında bilgi sahibi yapmakta, gereksiz donanım ve hatalı kurulmuş işletme maliyetlerinden kurtarmakta, yap-işlet-devret modeli ile anahtar teslimi çözümler sunmaktadır. Gerek kurumsal yatırımcıların gerek bireysel girişimcilerin ihtiyaçlarını karşılayacak iş planlarını hazırlamakta, dekorasyon, mimari, teknik ve altyapı da dahil olmak üzere mükemmeli tasarlamakta, satın alma aşamasında ürün ve hizmet seçimlerinin üretici/satıcı inisiyatifine bırakılmasını önlemekte, tedarikçi uygulamalarını sonuna kadar kontrol etmekte, gerekirse işletmenizin tüm ticari faaliyetlerini belirli bir süre yönetmekte ve sizlere devretmektedir.

GoldenCrown FSDC olarak temel prensibimiz, danışmanlığını yaptığımız kişi ve kurumların, sürdürülebilir karlılık prensibi ile çalışacak işletmelerini kurmak, en kaliteli ürün ve hizmete, en kısa zamanda, en ekonomik şartlar ile ulaşmalarını sağlamaktır.

Bugün ve gelecekte, insana, topluma ve doğaya odaklı kaliteli hizmet anlayışımız ile siz değerli iş ortaklarımıza kazandırmaya devam edeceğiz. Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Hizmet Branşları

Gastronomi, inşaat, mimari, mobilya ve dekorasyon, elektrik, mekanik, HVAC, endüstriyel mutfak, atık yönetimi, insan kaynakları.

Misyonumuz
GoldenCrown FSDC, yiyecek içecek sektörü ve endüstriyel mutfaklar konularındaki engin tecrübesi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla, yüksek verimliliğe sahip, doğa, çevre ve insan dostu, ekonomik mutfaklar ve karlı işletmeler planlayan bir danışmanlık şirketidir.

Vizyonumuz
Türkiye’de “Kurumsal Yiyecek İçecek İşletme Danışmanlığı” bilinci oluşturarak, beklentilerin üzerinde yaratıcı çözümler üreten, doğaya ve insana saygılı bir dünya şirketi olmaktır.

Kalite Politikası

GoldenCrown FSDC, müşterilerine hayran bırakan tasarımlar sunarak, en doğru ürün ve hizmetlere en ekonomik şartlarda erişmelerini hedefler.