Yeni İşletmeler

Yatırımcılar genellikle yeni bir yiyecek içecek işletmesi kurmaları için aşçı ve/veya işletmecilerden yardım alırlar. Sayısız gözlem ve tecrübelerimiz bizlere göstermiştir ki başarılı bir yiyecek içecek işletmesinin ekonomik şartlarda kurulumu için farklı disiplinlerde konusunda profesyonel kişilerin bir araya gelmeleri gerekmektedir. İşletmenin ürün ve hizmetlerini belirlemek için yiyecek içecek işletme müdürleri, mekân, teknik alanlar ve alt yapıları tasarlamak, uygulamaları kontrol etmek için tecrübeli mimar/mühendisler, ürün ve hizmet satın alımları için profesyonel bir ekip, ürün kalitesi ve lezzet için danışman şefler, pazarlama uzmanları, sektöre hâkim insan kaynakları yöneticileri bir arada hızlı ve uyum içerisinde çalışmalıdırlar. Şüphesiz diğerlerine nazaran sektörün her daim içinde olanlar sadece aşçılar ve işletmecilerdir. Fakat pek çok şefin ve işletmecinin teknik konularda mühendisler kadar bilgisi olmaması, işletmenin çalışır duruma gelmesi için gereğinden fazla zaman ve para kaybına sebep olmaktadır. Üstelik birbirinden farklı tüm bu disiplinlerin uyum ve organize halde çalışamamaları, ancak açılıştan sonra fark edilebilecek ve telafi edilmesi çok daha zor eksiklere/hatalara yol açmaktadır.

GoldenCrown Foodservice Design Consultancy olarak, tüm yiyecek içecek işletmeleri için kurulumları esnasında yahut faaliyetleri boyunca ihtiyaç duyacakları ürün, hizmet ve destekler hakkında danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

GoldenCrown FSDC olarak ürün satmıyoruz. Yalnızca danışmanlık ve projelendirme hizmetleri sunuyoruz. İşletmeniz için mükemmeli tasarlıyor, en ekonomik işletmeleri oluşturmak için projelerimizde mühendislik ilimlerinin en son teknolojilerini kullanıyor, işletmenizi kurmak için satın alacağını tüm ürün ve hizmetlerin satın alma ve uygulama kontrolörlüğünü gerçekleştiriyor, sağlıklı, kaliteli ve lezzetli menüler oluşturuyor, kadrolarınızı kuruyor, eğitimlerini veriyor, üretim ve hizmet proseslerinizi hazırlıyoruz. Dilerseniz sizin belirleyeceğiniz süreler boyunca pazarlama ve işletme faaliyetlerinizin tümünü yönetiyor ve sizlere tekrar devrediyoruz.

Yeni işetmeler için sağladığımız anahtar teslimi kurulum hizmetlerimiz aşağıda listelenmiştir. Kurulum işlemleri için ihtiyaç doğrultusunda hizmet ekleme veya eksiltme tercih edilebilir.