Tasarım ve Mühendislik

Yiyecek içecek işletmeleri yüksek kapasiteli sanayi tipi cihazlar kullanan birer üretim tesisidirler. Üretim için ulusal ve yerel otoritelerin belirlediği insan sağlığı ve güvenlik prosedürlere uymak, belli standartlara sahip ürün ve ekipmanların yer aldığı mutfaklar kurmak zorundadırlar. Bu mutfaklarda yer alan ekipmanların çalışabilmeleri için altyapı sistemlerinin oluşturulması gereklidir. Bu sistemler; sanayi elektriği, gaz, buhar, arıtılmış su, havalandırma, ısıtma, soğutma, iklimlendirme, atık yönetimi, vb. birçok mühendislik disiplinini kapsar. Mutfaklar, öncelikle sağlık ve güvenlik prosedürlerine, sonrasında üretim ve organizasyon proseslerinizi aksatmayacak/hızlandıracak yerleşim düzenine ve nihayetinde ise mühendislik disiplinlerinin uygulanmasını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmalıdır.

Pek çok yiyecek içecek işletmesinin tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden birisi de cezbedici konsept ve ambiyanslarıdır. Müşterileriniz kendilerini rahat, güvende ve konforlu hissetmek isterler. Konseptiniz ve ambiyansınız size ve hedef kitlenize özeldir.

GoldenCrown FSDC olarak mutfaklarınızı ve oturum alanlarınızı ürün/ekipman/hizmet satma hedefimiz olmadan, gereksiz donanıma yer vermeden, insan sağlığı ve güvenlik standartlarına riayet ederek, üretim ve servis proseslerinize avantaj sağlayacak, hedef kitlenizi cezbedecek şekilde tasarlıyoruz. Gerek üretim alanları gerekse müşteri alanlarında kullanılacak ekipmanları ve gerekli tüm alt yapı sistemlerinin keşif ve metrajlarını çıkarıyor, projelendiriyor, şartnamelerini oluşturuyor ve size satın alma klasörü olarak sunuyoruz. Dilerseniz satın alma süreçlerini takip ediyor, karşılaştırma raporları ile karar vermenize yardımcı oluyoruz. Tedarikçi ve üreticiler ile yapacağınız alışverişlerin sözleşmelerini düzenliyor, hak edişlerini ve kesin kabullerini yapıyoruz. Böylelikle her bir mühendislik sistemi için ayrı ayrı tedarikçiler ile muhatap olmuyor, size sundukları ürün ve hizmetlerin yeterliliğinden şüphe duymuyor, birbirleri ile uyum içerisinde çalışacaklarından emin olmanızı sağlıyoruz.

Tasarım ve Mühendislik hizmetleri aşağıdaki alt hizmetlerden oluşur.