Diğer Hizmetler

Rent A Chef
GoldenCrown Foodservice Design Consultancy’nin sunduğu hizmetler arasında yer alan “şef kiralama” hizmeti sayesinde seçkin şef kadrosu özel davetlerinizde sizin seçtiğiniz mekana gelerek sizler ve konuklarınız için eşsiz mönüler hazırlıyor. Günlük, haftalık, aylık veya sezonluk olarak değerlendirebileceğiniz kiralık şef hizmetimizden otel, restoran, cafe veya şirket etkinliklerinizde de faydalanabilirsiniz. Şeflerimiz hazırladıkları sıra dışı mönülerle mavi yolculukta veya diğer seyahatlerinizde de sizlere eşlik ederek, seyahatlerinize lezzet dolu unutulmaz anlar katmaktadırlar.

Şef ve/veya Stüdyo Mutfak Kiralama
Tanıtım, organizasyon, fotoğraf, katalog ve reklam çekimi gibi birçok konu için şef ve mutfak kiralama talebinde bulunabilirsiniz.

Ürün Lansmanları
Firmaların ürün tanıtımlarıyla ilgili yapmak istedikleri her türlü hazırlık ve çekim için GoldenCrown FSDC’nin çekim stüdyosu tüm donanıma sahiptir.

Fotoğraf Çekimleri Ve Food Styling
GoldenCrown FSDC’nin deneyimli şef kadrosu, fotoğraf çekimleriniz veya menüleriniz için göz alıcı tabaklar hazırlayarak, sizlere food styling (yemek stilistliği) konusunda da destek sağlamaktadır. Markaların katalog ve broşür çekimleri, dergi çekimleri vb. için GoldenCrown FSDC’nin çekim stüdyosu gerekli tüm donanıma sahiptir.

Tv Çekimleri
GoldenCrown FSDC’nin çekim stüdyosu, canlı yayınlar dahil tüm performans kayıtlarına uygun teknolojisi ve altyapısıyla TV programları için de uygudur. Yiyecek içecek sektöründe yer alan markaların reklam filmleri, internet videoları ve fotoğraf çekimleri, uygun ekipman ve profesyonel ekipler eşliğinde mükemmel bir görsellikte yapılabilmektedir.

Doğum Günü ve Özel Kutlamalar
Doğum günü, mini cooks party, baby shower vb. özel gün kutlamalarınızı GoldenCrown FSDC’nin özel tasarım ses ve görüntü sistemli mutfaklarında ve toplantı alanlarında etkinliklere dönüştürebilirsiniz.

Tematik Mutfak Etkinlikleri
Takım aktiviteleriniz, lansmanlarınız ve toplantılarınız için tematik mutfak etkinlikleri gerçekleştirebilirsiniz.

Şirket Toplantıları, Takım ve Motivasyon Aktiviteleri
Özel tasarım toplantı odası sistemli mutfaklarımızda, takım çalışanlarınız için motivasyon mutfak aktiviteleri ve toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Event-Catering
Nişan, düğün, baby shower, doğum günü ve özel davet yemekleri, konuya göre ziyafet konseptleri belirleyebilir, profesyonel aşçı ve servis ekiplerimiz ile ziyaretçilerinize lezzetli menüler sunabilirsiniz.